Рекомендуем ознакомиться

На Гачок Кропивницкий

Кропивницкий Водоканал

Центр Занятости Кропивницкий

Кропивницкийский областной музыкально-драматический театр им. Кропивницкого (новое фото)

Дендропарк (вебкамеры)

ЖЕКи

Кропивницкийгаз

Рынок Европейский

Как написать заявление в милицию

Маршрутки Кропивницкийа

В/Ч А-0680

Перечень религиозных течений

Образование в Кропивницкийе


Зимова велогонка Ozerkа Winter Race-2013


Шановні вело любителі! Третього лютого (це субота) вже наступного, 2013-го року у Кіровограді відбудеться друга аматорська зимова велогонка у класі крос-кантрі Ozerkа Winter Race-2013. Її мета - стимулювати витягування байків з балконів, горищ, підвалів та гаражів і приведення їх у бойову готовність, а також зібрати разом знайомих, друзів, знайти нових товаришів, поспілкуватись між собою та побачити захоплююче шоу!

Організатори обіцяють учасникам (запрошуються всі бажаючі!) надати можливість перевірити свою вправність у керуванні велосипедом у зимових умовах та подолати нову велотрасу Ozerkа, яка складається з снігу, льоду, бруду, крутих слизьких схилів, лісових стежок і інших перешкод.

Озерна балка (умовна назва Шервуд) знаходиться за будівлями КНТУ. Детальна інформація на сайті velo.kr.ua або за телефоном (050) 188-53-39.

В залежності від погодних умов дата змагань може змінитись, слідкуйте за інформацією на вищевказаному сайті. Реєстраційний внесок від одного учасника становить 25-30 грн. Переможці в багатьох номінаціях отримають медалі, призи та сертифікати!
фото


БудАгро пропозиції
Заправка принтеров в Кропивницкийе

Погода в Кропивницком на сегодня


Кропивницкий 
Главное

 

А также